SPARINGI ZIMA 2024

21.02
Promień Żary – Sparta Grębocice

24.02
Odra Nietków – Lubuszanin Drezdenko
Carina Gubin – Sokół Kleczew
Stilon Gorzów Wielkopolski – Pogoń II Szczecin
Spartak Deszczno – Sokół Gościm
Cargovia Kargowa – Płomień Przyprostynia
AstroEnergy Warta Gorzów Wielkopolski – Ilanka Rzepin
Piast Czerwieńsk – Błękitni Ołobok
Czarni Żagań – Czarni Drągowina
Lechia Zielona Góra – Piast Nowa Ruda
Promień Żary – Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie
Meprozet Stare Kurowo – Stilon Gorzów Wielkopolski (JS)
Piast Karnin – Kosmos 78 Rudnica
Lechia II Zielona Góra – Pogoń Skwierzyna
Czarni Rudno – Mazel Sparta Łężyca
Dozamet Connector Nowa Sól – Sparta Przedmoście
Stal Felgenhauer Jasień – Odra Skrzynie Zając Bytom Odrzański
Korona Kożuchów – ŁKS Łęknica
Warta Słońsk – Pomorzanin Cychry
Polonia Leszno – ZAP Syrena Zbąszynek
Z.U. Zachód Sprotavia Szprotawa – Unia Kunice Żary
Dar-Bol Alfa Jaromirowice – Kado Górzyn
Granica Żarki Wielkie – Budowlani Lubsko
Piast Iłowa – BKS Bolesławiec

25.02
Budowlani Murzynowo – AP Warta Gorzów Wielkopolski
Osiedle Sady Polonia Słubice – Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Róża Różanki – Unia Dolice
FC Kursko – Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Spójnia Ośno Lubuskie – Zieloni Lubiechnia Wielka
AstroEnergy Warta II Gorzów Wielkopolski – GKS Bledzew
Polonia Nowe Kramsko – Meteor Jordanowo

02.03
Sparta Szamotuły – Lubuszanin Drezdenko
Cargovia Kargowa – Zorza Port 2000 Mostki
Piast Czerwieńsk – Bóbr Ipme Bobrowice
Pogoń Skwierzyna – Stal Sulęcin
Czarni Żagań – Z.U. Zachód Sprotavia Szprotawa
Meprozet Stare Kurowo – Łucznik Strzelce Krajeńskie
Zieloni Lubiechnia Wielka – Błękitni Ołobok
Piast Karnin – Uran Trzebicz
Czarni Rudno – Sokół Jerzmanowa
Dozamet Connector Nowa Sól – Lechia II Zielona Góra
Celuloza Kostrzyn nad Odrą – Myśla Dargomyśl
Stal Felgenhauer Jasień – Chrobry II Głogów
Mazel Sparta Łężyca – Dąb Kębłowo
Korona Kożuchów – Twardy Świętoszów
Ilanka Rzepin – Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie
Róża Różanki – Radowiak Drezdenko
FC Kursko – GKP Pszczew
Odra Nietków – Czarni Drągowina
Dar-Bol Alfa Jaromirowice – Syrena Olaplast Cybinka
Budowlani Lubsko – Unia Kunice Żary
Spójnia Ośno Lubuskie – Mościenko Sienno

03.03
Sokół Gościm – Budowlani Murzynowo
Osiedle Sady Polonia Słubice – Carina Gubin
AstroEnergy Wata II Gorzów Wielkopolski – Warta Słońsk
Polonia Nowe Kramsko – Mieszko Konotop
Piast Iłowa – Włókniarz Leśna

09.03
Orzeł Łowyń – Sokół Gościm
Cargovia Kargowa – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Zieloni Lubiechnia Wielka – Pogoń Krzeszyce
Piast Karnin – Łucznik Strzelce Krajeńskie
Czarni Rudno – MKS Nowe Miasteczko
Dozamet Connector Nowa Sól – Chrobry Głogów U19
Mazel Sparta Łężyca – Stal Felgenhauer II Jasień
Róża Różanki – Róża II Drezdenko
Radowiak Drezdenko – Fortuna Wieleń
Odra II Nietków – Czarni Drągowina
Budowlani Lubsko – ŁKS Łęknica

10.03
Piast Iłowa – Unia Kunice Żary
—————————————————————
20.01
Unia Swarzędz – Lubuszanin Drezdenko 6:1
Carina Gubin – Karkonosze Jelenia Góra 2:1
Lech II Poznań – Solar Home Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0
Lechia II Zielona Góra – Odra Nietków 2:3
Lechia Zielona Góra – Polonia Warszawa 0:4
Budowlani Murzynowo – Spartak Deszczno 2:6
Osiedle Sady Polonia Słubice – Odra Skrzynie Zając Bytom Odrzański 2:5
KP Świdnica – Piast Czerwieńsk 0:11
AstroEnergy Warta II Gorzów Wielkopolski – Warta Międzychód 5:0

21.01
Lubuszanin II Drezdenko – Sokół Gościm 7:2
Leśnik Buszów – Lubniewiczanka Lubniewice 0:9
Agencja Inwestycyjna Iskra Janczewo – AP Warta Gorzów 1:5
Mościenko Sienno – Zew Dąbroszyn 5:1

24.01
Solar Home Stilon Gorzów Wielkopolski – Lubuszanin Drezdenko 3:1
Victoria Seelow – Celuloza Kostrzyn nad Odrą 6:2

25.01
AP Warta Gorzów Wielkopolski – GKP Kłodawa 0:2

26.01
Lubuszanin Drezdenko – Warta Międzychód 4:0

27.01
Carina Gubin – Polonia / Stal Świdnica 6:2
Świt Szczecin – AstroEnergy Warta Gorzów Wielkopolski 5:0
Zorza Ochla – Piast Czerwieńsk 4:3
Z.U. Zachód Sprotavia Szprotawa – Odra Nietków 2:2 (przerwany w 70’…)
Czarni Żagań – Odra Skrzynie Zając II Bytom Odrzański 4:0
Lechia Zielona Góra – Odra Skrzynie Zając Bytom Odrzański 1:0
Promień Żary – Pogoń Świebodzin 2:1
Meprozet Stare Kurowo – Łucznik Strzelce Krajeńskie 6:1
BSG Pneumant Fürstenwalde e.V – Zieloni Lubiechnia Wielka 9:1
Pogoń Skwierzyna – Warta Słońsk 7:0
Dozamet Connector Nowa Sól – Odra II Nietków 3:0
Celuloza Kostrzyn nad Odrą – Dąb Dębno 3:2
FC Guben – Stal Felgenhauer Jasień 3:5
Osadnik Myślibórz – Czarni Browar Witnica 1:0
Kłos Pełczyce – Róża Różanki 4:0
Osiedle Sady Polonia Słubice – Lubniewiczanka Lubniewice 8:1
ZAP Syrena Zbąszynek – Lipno Stęszew 0:2
Spartak Deszczno – Lubuszanin II Drezdenko 6:0
FC Kursko – Odra Glińsk 3:7
Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie – Dar-Bol Alfa Jaromirowice 2:0
Delta Smardzewo – GKP Kłodawa 1:0
Lyo-Tech Orzeł Międzyrzecz – GKP Kłodawa 2:0 (1×45)
Lyo-Tech Orzeł Międzyrzecz – Delta Smardzerwo 2:0 (1×45)
Drzonkowianka Racula – Chynowianka Zielona Góra 5:1

28.01
Sokół Gościm – Agencja Inwestycyjna Iskra Janczewo 1:4
Budowlani Murzynowo – Lubniewiczanka Lubniewice 9:1
Tęcza Homanit II Krosno Odrzańskie – Stal Felgenhauer II Jasień 4:2
AP Warta Gorzów Wielkopolski – Leśnik Buszów 8:0
MKS Frankiewicz Energy Nowe Miasteczko – Avia Siedlnica 13:1
Mościenko Sienno – As Pieski 4:2
AstroEnergy Warta II Gorzów Wielkopolski – Solar Home Stilon II Gorzów Wielkopolski 1:2

31.01
1. FC Guben – Carina Gubin 1:10
CRS Pogoń II Barlinek – GKP Kłodawa 5:1

02.02
Promień Żary – Z.U. Zachód Sprotavia Szprotawa 4:1
Tęcza Homanit II Krosno Odrzańskie – Odra Nietków (J) 8:2

03.02
AstroEnergy Warta Gorzów Wielkopolski – Lubuszanin Drezdenko 3:2
Carina Gubin – Zagłębie Lubin U19 4:4
Dąb Sława / Przybyszów – Odra Nietków 1:1
Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie – Stal Felgenhauer Jasień 1:4
Lechia Zielona Góra – Ilanka Rzepin 5:2
Odra Skrzynie Zając Bytom Odrzański – Sokół Kleczew 1:2
Osiedle Sady Polonia Słubice – Pogoń Świebodzin 3:3
Kłos Pełczyce – Czarni Browar Witnica 3:4
Lyo-Tech Orzeł Międzyrzecz – FC Kursko 5:0
Podzamcze Nysa – Błękitni Ołobok 0:1
Iskra Małomice – Płomień Czerna 2:0
Radowiak Drezdenko – Drawa Krzyż Wielkopolski 3:2
Solar Home Stilon Gorzów Wielkopolski – Noteć Czarnków 2:3
Czarni Żagań – Dozamet Connector Nowa Sól 4:5
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – ZAP Syrena Zbąszynek 2:2
CRS Pogoń Barlinek – Róża Różanki 1:3
1. FC Guben – Relax Grabice 2:2
Juwenia Boczów – Pomorzanin Cychry 9:1
Korona Kożuchów – Budowlani Lubsko 5:0
Leśnik Buszów – Sokół Gościm 0:3
Medyk Seban Cibórz – Delta Smardzewo 1:7
Piast Karnin – Stal Sulęcin 3:4
Błękitni Bukowiec – GKP Kłodawa 2:8
SV Victoria Seelow II – Zieloni Lubiechnia Wielka 0:3
Promień Żary – Piast Czerwieńsk 3:2
TS Masterchem Przylep – Odra Glińsk 2:4
Pogoń Skwierzyna – Warta Międzychód (?)
Osadnik Myślibórz – Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:1
Czarni Rudno – Odra II Nietków 3:3
AstroEnergy Warta II Gorzów Wielkopolski – Celuloza Kostrzyn nad Odrą 6:0
Pogoń Wschowa – Sparta Grębocice 1:3

04.02
MKS Nowe Miasteczko – Beskid Bożnów 3:4
Tęcza Homanit II Krosno Odrzańskie – Bóbr Ipme Bobrowice 1:3
Agencja Inwestycyjna Iskra Janczewo – Spartak Deszczno 1:7
Toroma Torzym – Mościenko Sienno 4:7
Sparta Mierków – Spoceni Lutol 6:3
Stal Felgenhauer II Jasień – Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 4:3
Spójnia Ośno Lubuskie – Ilanka II Rzepin 3:0
Mazel Sparta Łężyca – Pogoń Przyborów (?)
Budowlani Murzynowo – Lubuszanin II Drezdenko 1:2
Złote Piaski Dzierżów – GKS Bledzew 4:8
Fadom Nowogród Bobrzański – Kwisa Trzebów 4:2
AP Warta Gorzów – Lubniewiczanka Lubniewice 0:1
Mieszko Konotop – Dąb II Sława / Przybyszów 2:7
Stilon II Gorzów Wielkopolski – Meprozet Stare Kurowo 3:1
Sokół Rozłogi – Avia Węgrzynice 2:5
Zorza Kowalów – Olaplast Syrena Cybinka 5:1
Stilon Gorzów Wielkopolski (JS) – Kosmos Rudnica 6:0

Drzonkowianka Racula – Dar-Bol Alfa Jaromirowice (odwołany)
GKP Bogdaniec – Pogoń II Świebodzin (odwołany)

07.02
Stilon Gorzów Wielkopolski – Osiedle Sady Polonia Słubice 2:1
Lechia Zielona Góra U17 – Korona Kożuchów 4:3
1. FC Frankfurt – Celuloza Kostrzyn nad Odrą 10:0
Gwardia Białołęka – MKS Nowe Miasteczko 1:5
CRS Pogoń Barlinek – GKP Kłodawa 6:0

9.02
Tęcza II Homanit Krosno Odrzańskie – Znicz Leśniów Wielki 3:1
Unia Kunice Żary – Piast Czerwieńsk 3:3
Sparta Przedmoście – MKS Nowe Miasteczko 5:3

10.02
Lipno Stęszew – Lubuszanin Drezdenko 3:2
Lechia II Zielona Góra – Pogoń Świebodzin 2:2
Odra Skrzynie Zając Bytom Odrzański – Polonia Środa Wielkopolska 2:1
Carina Gubin – Górnik Polkowice 1:2
Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie – TS Masterchem Przylep 7:1
Solar Home Stilon II Gorzów Wielkopolski – Spójnia Ośno Lubuskie 3:3
AstroEnergy Warta Gorzów Wielkopolski – Noteć Czarnków 2:2
Lechia Zielona Góra – Barycz Sułów 2:1
Z.U. Zachód Sprotavia Szprotawa – ŁKS Łęknica 7:1
Osadnik Myślibórz – Róża Różanki 5:1
Lyo-Tech Orzeł Międzyrzecz – Kosmos 78 Rudnica 5:3
Promień Żary (J) – Zieloni Drożków 2:4
Sokół Niechlów – Pogoń Wschowa 1:8
Solar Home Stilon Gorzów Wielkopolski – Flota Świnoujście 1:3
Czarni Żagań – Odra Nietków 2:0
Bóbr Ipme Bobrowice – Budowlani Lubsko 1:6
Leśnik Buszów – Spartak Deszczno 0:6
1. FC Frankfurt na Odrą – Ilanka Rzepin 8:2
Toroma Torzym – Zryw Rzeczyca 2:6
Juwenia Boczów – Znicz Trzemeszno 2:2
Delta Sieniawa Żarska – KS Tomaszowo 6:2
Meprozet Stare Kurowo – Dąb Dębno 2:3
Łużyce Lubań – Stal Felgenhauer Jasień 3:0
Łużyczanka Lipinki Łużyckie – Orzeł Konin Żagański 1:8
Promień Żary – SV Dobern 9:1
Górnik Polkowice U19 – Piast Iłowa 3:3
Pogoń Wężyska – Zieloni Lubiechnia Wielka 0:0
Mazel Sparta Łężyca – Lech Sulechów 3:3
Górnik Lubin – Korona Kożuchów 0:4
Radowiak Drezdenko – Łucznik Strzelce Krajeńskie 3:0
Victoria Waluś Trans Szczaniec – Odra Skrzynie Zając II Bytom Odrzański 5:3
Czarni Rudno – Drzonkowianka Racula 3:0
Avia Węgrzynice – Victoria Trzebiechów 3:0
Błękitni Bukowiec – Obra Policko (?)
Stal Sulęcin – Warta Słońsk 4:3
Celuloza Kostrzyn nad Odrą – Celuloza II Kostrzyn nad Odrą (odwołany)
Osiedle Sady Polonia Słubice – Zorza Kowalów (odwołany)
KP Świdnica – Błękitni Zabłocie (odwołany)
Błękitni Ołobok – Dar-Bol Alfa Jaromirowice (odwołany)

11.02
Tęcza Homanit II Krosno Odrzańskie – Odra Glińsk 1:4
GKP Kłodawa – Pogoń II Świebodzin 3:0
Budowlani Murzynowo – Agencja Inwestycyjna Iskra Janczewo 1:1
AS Pieski – GKP Kłodawa 0:1
Nafta Rybaki – Chrobry Drzeńsko 6:2
GKP Bogdaniec – LZS Bobrówko 3:3
Dozamet Connector Nowa Sól – Sparta Grębocice 2:3
Sparta Mierków – Spartak Budachów 2:5
Cargovia Kargowa – Sokół Kaszczor 0:0
Sparta Nietkowice – KS Radoszyn 4:6
Sokół Gościm – AP Warta Gorzów Wielkopolski 2:5
Błękitni Wierzbnica – Husaria Niegosławice 1:4
Olaplast Syrena Cybinka – Mościenko Sienno 4:3
Lubuszanin II Drezdenko – Lubniewiczanka Lubniewice 2:0
Złote Piaski Dzierżów – Czarni Browar Witnica 2:5
Mewa Cigacice – Radość Staropole 4:2
Medyk Seban Cibórz – Sokół Kalsk 4:3
Lubusze Rusinów – Relax Grabice 4:7
Piast Karnin – Pogoń Skwierzyna 0:2
ZAP Syrena Zbąszynek – Płomień Przyprostynia 3:2
Stal Felgenhauer II Jasień – Fiamp Iskra Wymiarki 4:2
Chojnowianka Chojnów – Zorza Ochla 1:4
Iskra Małomice – Zamet Przemków 4:4
Mieszko Konotop – Gwiazda Siedlec 0:5
Zorza Nowe Żabno – MKS II Nowe Miasteczko (?)
AS Pieski – Pogoń II Świebodzin (?)
FC Kursko – Schnug Chociule 2:1
Kwisa Trzebów – Płomień Czerna (?)

16.02 (piątek)
Tęcza II Homanit Krosno Odrzańskie – Ilanka II Rzepin 6:3
Spartak Budachów – Unia Kunice Żary 3:4
Lechia II Zielona Góra – Zorza Ochla 2:0

17.02 (sobota)
Korona Kożuchów – Piast Iłowa 3:6
Polonia Chodzież – Lubuszanin Drezdenko 2:1
Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie – Delta Smardzewo 9:3
Orzeł Konin Żagański – Beskid Bożnów 3:5
Celuloza Kostrzyn nad Odrą – Celuloza II Kostrzyn nad Odrą 12:0
AstroEnergy Warta Gorzów Wielkopolski – Flota Świnoujście 1:1
Spójnia Ośno Lubuskie – Czarni Browar Witnica 7:3
Błyskawica Lubinicko – Czarni Pałck 1:0
Lechia Zielona Góra – Carina Gubin 6:2
Górnik Polkowice – Solar Home Stilon Gorzów Wielkopolski 1:2
Osiedle Sady Polonia Słubice – Ilanka Rzepin 2:2
Lyo-Tech Orzeł Międzyrzecz – GKP Kłodawa 5:0
Z.U. Zachód Sprotavia Szprotawa – Stal Felgenhauer Jasień 2:2
ZAP Syrena Zbąszynek – Grom Wolsztyn 8:1
Czarni Żagań – Iskra Księgnice 4:3
Radowiak Drezdenko – Noteć Rosko 7:4
Promień Żary – Czarni Drągowina 0:2
Pogoń Skwierzyna – Dąb Dębno 0:1
Pogoń Świebodzin – Warta II Międzychód 8:1
Uran Trzebicz – Drawa Krzyż 2:3
Błękitni Bukowiec – Chrobry Brójce 3:3
AP Warta Gorzów Wielkopolski – Spartak Deszczno 1:4 (Ligi Zimowe)
Victoria Waluś Trans Szczaniec – Odra Glińsk 2:3
KS Tomaszowo – Błękitni Lubięcin 0:4
Promień Żary – Dozamet Connector Nowa Sól 3:2
CRS Pogoń Barlinek – Stal Sulęcin 0:0
Twardy Świętoszów – Delta Sieniawa Żarska 2:1
Róża Różanki – Łucznik Strzelce Krajeńskie 7:6
AstroEnergy Warta II Gorzów Wielkopolski – Biali Sądów 2:1
GKS Siedlisko – Mieszko Konotop (19:00, Żagań)
Dar-Bol Alfa Jaromirowice – Zjednoczeni Brody 2:4
Budowlani Lubsko – Relax Grabice 3:1
Fadom Nowogród Bobrzański – Granica Żarki Wielkie (?)
Medyk Seban Cibórz – Lubusze Rusinów (?)
Orzeł Szlichtyngowa – Błękitni Kąkolewo (?)
Czarni Jelenin – Modrzew Modrzyca (?)
Meprozet Stare Kurowo – Piast Karnin (odwołany)

18.02
As Pieski – Zjednoczeni Przytoczna 3:3
Polonia Giżyn – Błękitni Lubno 4:0
Pogoń Wschowa – Sokół Kaszczor 1:1
Czarni Rudno – Iskra Małomice 3:0
Piast Parkovia Trzebiechów – Polonia Nowe Kramsko 6:5
Agencja Inwestycyjna Iskra Janczewo – Lubuszanin II Drezdenko 5:3
Topola Łupice – Dąb II Sława / Przybyszów 1:10
KP Świdnica – Lech Sulechów 5:3
LZS Bobrówko – Iskra Lutówko 1:1
Sokół Rozłogi – Radość Staropole 4:2
Husaria Niegosławice – Zorza Nowe Żabno 3:1
Czarni Rudno – Zamet Przemków 7:3
Juwenia Boczów – Spartak Budachów 4:3
Nafta Rybaki – Bizon Wilkowo 2:2
Czarni Przybymierz – Błękitni Zabłocie 1:4
TS Masterchem Przylep – Błękitni Ołobok 0:1
Sokół Gościm – Lubniewiczanka Lubniewice 1:4 (Ligi Zimowe)
Sparta Mierków – Milos Meble Liwno Zabór 6:2
FC Kursko – GKS Bledzew 1:0
Błękitni Wierzbnica – Perła Potoczek 1:3
Cargovia Kargowa – Pogoń Śmigiel 3:2
Kwisa Trzebów – Zieloni Drożków 4:1
Budowlani Murzynowo – Leśnik Buszów 14:1 (Ligi Zimowe)
WKS Łaz – Znicz Leśniów Wielki 1:6
Drzonkowianka Racula – Pogoń II Świebodzin 3:3
Orzeł Trzcinna – GKP II Kłodawa 1:2
Toroma Torzym – Schnug Chociule 2:5
Płomień Chlebowo – Czarni Czarnowo 2:1
Avia Węgrzynice – Zenit Ługów 3:0
Sokół Kalsk – KS Radoszyn 6:3
Czarni Żagań (J) – Stal Felgenhauer II Jasień 0:1
Mazel Sparta Łężyca – Ilanka II Rzepin 0:6
KS Nowiny Wielkie – Leśnik Lemierzyce (?)
Brunatni Sieniawa – Znicz Trzemeszno (?)